Zábava na svatbě – FUJI INSTAX

Instax na svatbě

Na svatbě musí být zábava a k tomu žádný nudný svatební fotograf. Chci, aby jste si svatbu užili a tak pro vás mám vždy něco navíc. Pro zábavu i pro okamžité vytvoření pěkných vzpomínek sebou vozím přenosný ateliér/velký fotokoutek včetně fototiskárny o něm je článek ZDE a pro další zábavu mám pro svatebčany i fotoaparát na okamžité fotky – FUJI Instax na svatbě.

Zábava na svatbě - FUJI Instax square
fotografie z Instaxu

Instax na svatbě

Co to tedy vlastně je FUJI Instax? Určitě vám něco říká foťák Polaroid. Zmáčknete spoušť a hned vám vyleze fotka, která se do pár minutek hned vyvolá. Nečekejte určitě žádné ostré a expozičně vyvážené fotky, ale té zábavy a spontálnosti.

Na svatbu vám sebou rád přivezu i svůj Instax. Je to podobný přístroj, ale od japonské společnosti FUJI.
Aktuálně pro vás mám typ, který fotí fotografie o velikost SQUARE, tedy. 62 x 62 mm a balíčků jich přivezu, kolik si budete přát.

FUJI Instax, fotokoutek, svatba, svatební fotograf

Fotografie do svatební knihy

A k čemu vám ty fotky vlastně budou? Pro zábavu, rozdávám je rovnou těm, které vyfotím. Odnesou si je tak na vzpomínku. Také vám ale sebou mohu přivést svatební fotoknihu, do které se fotka nalepí a svatebčané vám k ní připíší přání, vzkaz, blahopřání. Je to pak pěkná vzpomínka a věřte, nikdo neodolá i ti, kteří se foťákům zdaleka vyhýbají 🙂

Svatební fotograf Tomáš Kasal

fotograf svatby, portréty, fotoateliér Tom Kasal

tom@tomaskasal.cz
+420 730 509 608 / +420 380 712 851

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *