Mobilní fotoateliér vs. fotokoutek

fotokoutek na ples a svatbu zdarma

S fotokoutky a fotobudkami se v poslední době roztrhnul na plesech a svatbách pytel. Jenže oko fotografa trpí 😀 Fotky jsou většinou jen od pasu nahoru, namačkané, takové hodně nablízko. Nikdo je nevede, nikdo vám neřekne jak si stoupnout, aby vám to slušelo. Jen se postavíte před budku, 3-2-1 blik. Jsou jen pro vyblbnutí. Proč i ne, co ale takhle něco víc?

Tak mi to nedalo. Mám studiová světla a mám i tiskárnu na okamžitý tisk fotek až do velikosti 15×20 cm. Tak to dělám trochu jinak.

Dekorace do fotokoutku - Tomáš Kasal

Mobilní fototateliér s okamžitým tiskem

Vezmu velké studiové světlo nebo i dvě, přenosné široké fotopozadí. Na místě vybereme pěkné místo. Když je pěkně, tak i venku. Pozadí vždy nemusíme použít. Kolikrát posloužil pěkný živý plot, zahrádka s květinami, výhled do krajiny.

Okamžitý tisk fotografií z fotokoutku - Tomáš Kasal

A hlavně fotím se svým pořádným foťákem, takže na každého můžu fotit z úhlu jak mu to bude slušet. Foťák není na stativu v bedně. Detailní portréty, celé postavy, od země, z vrchu. Z fotek můžeme vybírat a fotit klidně znovu.

Můžeme udělat seriózní a pěkné fotky, které si pak rádi dáte doma do rámečku, ale mám i rekvizity a můžeme se vyblbnout. Zábava je u mne pořád na prvním místě, žádné týrání při focení. Poradím, aby vám to slušelo, ale úsměv musí být váš 😉

Nabídka fotoateliéru / fotokoutku

Mobilní velký ateliér / fotokoutek na svatby

Fotokoutek na svatběm zábava na svatbu, svatební fotograf - Tomáš Kasal

Fotoateliér / velký fotokoutek standardně nabízím k pořádnému focení svatby. Je to pak do programu velice fajn zpestření odpolední zábavy. Proložíme klasické svatební soutěže, zvedání bot na otázky, kočáry a pořádně se při focení nasmějeme. Svatebčané si rovnou domů mohou odnést fotografie ze svatby.

To vše je pak vždy v ceně svatby, svatebčané při focení nic neplatí. My jsme předem domluvení na počtu fotografií, tak aby na všechny vyšlo.

Fotografie z ateliéru digitálně předávám se všemi fotkami ze svatby. Jsou tak tištěné i v galerii.

Mobilní velký ateliér / fotokoutek na plesy

Fotokoutek na ples zdarma - Tomáš Kasal fotograf Český Krumlov

Na plesy si velký fotokoutek vozím stylem, kdo chce fotku si jí zaplatí. Stejně jako se jde pro pivo na bar, tak se jde pro fotku do ateliéru.

Ateliér / fotokoutek na ples zdarma

Pořadatel plesu vůbec nic neplatí. Pro vás nenáročné na zajištění, ale skvělé zpestření programu. Pouze na začátku vybereme místo, kde ateliér bude stát, dopředu vytvoříme fotorámeček s vaším odkazem na akci. Na přání také můžeme zhotovit jednorázové fotopozadí s logem akce / pořadatele / sponzora.

Ateliér je umístěný dokud je zájem o focení, většinou to balím až po tom co je již zavřený bar i po půlnoci 🙂

Fotografie se hlavně tisknou rovnou na místě, ale po individuální domluvě je možné je získat i digitálně. Později klidně i s retušemi a úpravami.

Pokud máte zájem o nabídku fotoateliéru na vaší akci pište na mail: fotokoutek@tomaskasal.cz

One Reply to “Mobilní fotoateliér vs. fotokoutek”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *