Svatební fotograf Český Krumlov

Galerie svatebních fotografií, svatba Boletice, svatba Hosín, svatba Český Krumlov, svatba Dívčí Kámen, svatba Kaplice, svatba Prachatice, svatba Kratochvíle

Jsem svatební fotograf přímo z Českého Krumlova. Na českokrumlovském náměstí mám i své vlastní fotostudio a fotoslužby KASALFOTO, kde mne můžete najít téměř každý pracovní den, pokud zrovna nefotografuji někde mimo. Pro fotografování svateb v Krumlově znám každé zákoutí, vyhlídku, vím co a jak. Jsem svatební fotograf pro Český Krumlov ať je svatba na radnici, v kostele Sv. Víta, v seminární zahradě nebo v pivovarských zahradách, na zámku, ale i nedaleko pokud je svatba na Svachově Lhotě, na statku Kloubek, ve Zlaté Koruně, v Boleticích, ale i dále různě po republice.
Prohlédněte si tuto stránku, nabízené služby, ukázkové fotky a dejte mi vědět.

fotograf svatby, portréty, fotoateliér Tom Kasal

Na prvním místě skvělé fotky a pohodové fotografování

A mimo to pro vás také mám:

 • prémiový tisk z vlastního studia KASALFOTO Český Krumlov
 • svatební balíčky neomezuji množstvím fotografií
 • luxusní fotoknihy včetně sestavení
 • rychlý termín zpracování fotografií
 • portréty při západu slunce
 • zábavu s fotokoutkem
 • zapůjčení Instax fotoaparátu

Pod galerií se dozvíte více o nabízených službách…

Pokračování svatebních fotografií nejen z Českého Krumlova najdete na konci této stránky …

Prvotřídní služby k fotografování vaší svatby

K fotografování vaší svatby v Českém Krumlově vám nabízím plný servis, aby jste se již o nic dalšího nemuseli starat. V jednotlivých svatebních balíčcích si pak můžete vybrat, co vše chcete z mé nabídky využít. Váš požadavek klidně napište na konci stránky v požadavku k ceníku.

Prémiový tisk svatebních fotografií

Provozuji své vlastní fotostudio a fotoslužby přímo v Českém Krumlově na náměstí KASALFOTO www.kasalfoto.cz, díky kterému vám mohu k fotografování vaší svatby nabídnout i velké množství prémiových tisků, fotoobrazů (dokonce včetně rámování), fotodárků a to vše pouze za klasické ceny, žádné svatební příplatky. Poté co vám předám hotové fotografie si pouze vyberete jaké chcete vytisknou a do pár dnů je máte hotové. Bez starostí.

Luxusní svatební fotoknihy včetně sestavení

fotokniha ze svatby, svatební fotograf, svatba Hosín, svatba kostel

Tisk fotografií je podle mého standard a tak ke každé svatbě dávám balíček tisku fotografií. Můžete si místo toho také vybrat, že vám seskládám a vytisknu pořádnou fotoknihu, díky které budete mít krásnou vzpomínku a již žádnou práci s pořizování a skládáním fotoalba.

Přečtěte si a podívejte se na to, jak se u mne tiskne ke svatbám v následujícím článku.

Rychlý termín zpracování fotografií ze svatby a okamžité fotky ke chlubení

Jsem fotografem na plný úvazek a tak na zakázkách pracuji bez odkladu každý den. Fotografie z vaší svatby tak máte hotové většinou již do dvou týdnů.

Již v den svatby vám také mohu dodat vybranou a upravenou fotografii ke chlubení. Nemusíte tak sdílet „mobilní fotky od tetiček“, ale pořádnou a opravdovou fotku od fotografa.

Svatební portréty při západu slunce

Svatební portréty při západu slunce, svatební fotograf Tomáš Kasal

Při celodenním fotografování si můžeme nechat portréty na večer. Vše připravím, vyberu nejlepší čas a půjdeme si na chvíli odpočinout od svatebního reje. Západ slunce, příroda, klid … Klasické fotografování po obřadu tak můžeme zkrátit a svatebčané na nás tak dlouho nečekají s hostinou. Vše samozřejmě přizpůsobuji konkrétní svatbě a lokacím.

Zábava na svatbě s fotokoutkem

Fotokoutek na svatbě, zábava na svatbu, svatební fotograf Tomáš Kasal

Nejsem žádný schovaný tajemný svatební fotograf za foťákem, na svatbě musí být i zábava. Klasickou zábavu, jako jsou svatební hry kočár, zvedání bot, dražbu podvazku vám doplním o pořádný foto koutek přámo na vaší svatbě. Přivezu studiová světla, pěkné fotopozadí, dekorace a fototiskárnu. Můžeme fotit jak uvolněné fotky z fotokoutku, ale i seriózní portréty.
A hlavně vaši hosté si ze svatby rovnou odnesou tištěnou vzpomínku jako dárek.

Přečtěte si a podívejte se na to, jak fotokoutek u mne vypadá v následujícím článku.

Zapůjčení Instax fotoaparátu

Instax a Polaroid na svatbu, zábava na svatbě, svatební fotograf Tomáš Kasal

A to není vše, sebou vám mohu přivést FUJI Instax na okamžité fotografie (podobně jako Polaroid), se kterým si užijeme další zábavu. Dá se využít jako light verze fotokoutku nebo se fotografie vlepují do svatební knihy a svatebčané vám pod ně dopíší osobní věnování nebo přání. Svatební knihy vám ze svého foto-obchodu mohu i přivést.


Ceník svatebního fotografování

Cena svatebního fotografování se odvíjí nejen od doby fotografování, ale i od místa, jak daleko to k vám mám. Nejsem taxikář, s dopravou je to individuální a záleží na velikosti svatby. Občas dopravu ani neřešíme a jezdím tak po svatbách kde se dá, po celé republice.
Vyplňte tedy nejlépe následující formulář a já vám zpět odešlu nabídku přímo pro vás nebo možnosti svatebních balíčků, které mám pro vás připravené.
Důležitý je samozřejmě i termín vaší svatby, abych již na vámi vybraný den neměl někoho jiného. Pokud by se formulář nedařilo vyplnit ozvete se mi na mail svatby@tomaskasal.cz.

  Portfolio svatebních fotografií

  Tomáš Kasal
  svatební fotograf Český Krumlov
  tom@tomaskasal.cz +420 730 509 608

  fotograf svatby, portréty, fotoateliér Tom Kasal

  Svatební fotograf nejen pro …

  Český KrumlovČeské Budějovice – Hluboká nad Vltavou – Zlatá Koruna – Boletice, Kájov – Kaplice – Praha – Prachatice – zámek Kratochvíle – Lipno – Frymburk – Olšina – Písek – Tábor – Český ráj …