Pořádný tisk ze svatby a svatební fotoknihy

svatební fotokniha Tomáš Kasal fotograf Český Krumlov

Svatební fotograf, který vám zajistí vše od focení až po tisk. To jsem si řekl hned, když jsem si vzpomněl na svojí svatbu s mojí Luckou. To je taky příběh. Je to už hodně let zpátky, minulý rok cínová svatba. No a dostali jsme fotky od dvou fotografů na CD a poraďte si. Nějak jsme to v té době zvládli, ale … dnes bych to vše udělal úplně jinak.
A proč jsme měli dva fotografy? Jeden nemohl celý den a druhý zase mohl jen od oběda. Prostě jsem sháněl kamarády. Tedy znovu, dnes bych to udělal zase jinak. Pořádně.
A svatební album? To jsme si seskládali až rok a půl po svatbě…

Svatební fotokniha

Prohlížet si fotky v krásné fotoknize, to by mělo být pohodové finále. Tedy z fotek pro vás sestavím luxusní velkou svatební fotoknihu s výběrem fotografií nebo z průběhu celého dne.
A protože mám své foto služby KasalFOTO a na knihy laboratoř, tak nečekejte nic obyčejného. Velká knížka 30×30 cm v kvalitním dárkovém balení, tisk na fotopapír, povrchové dekorace – zlaté, stříbrné nebo lakované a hlavně vše ručně sestavené.

svatební fotokniha na fotopapíru, svatba Český Krumlov, pivovarská zahrada - Tomáš Kasal, svatební fotograf

Je to sice pořádná práce, dát všechny fotky dohromady, ale výsledek stojí za to. Kolik knížek jsem si už chtěl i nechat, protože mi připomínali všechny ty super svatby, kde jsem nejen fotil, ale pěkně to se svatebčany oslavil.

Knížky pro rodiče nebo svědky

A má to i další výhodu. Jen změním formát výroby a máte menší knížku, třeba pro rodiče nebo pro svědky. A protože to je u mne v laboratoři, tak je to jen za cenu tisku.

Tisk fotografií

Ke každé svatbě i portrétnímu focení dávám vždy balík tisku. Ten si vyberete v klidu domova ve vlastním „eshopu“. Nezáleží jaké velikosti nebo povrchy a to co máte nad balíček je zase jen za cenu tisku.

svatební fotografie do knihy, svatební fotograf Tomáš Kasal

Kvalitu a velikost nabídky mohu zaručit díky tomu, že já a mé studio patří mezi poradenská centra skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *