Dárkové poukázky k fotografovi – fotoateliér, focení v přírodě, svatby

dárkové poukazy k fotografovi

Jestli stále ještě přemýšlíte co komu darovat k Vánocům a nebo jen tak, tak mám u sebe ve studiu připravené pěkné dárkové poukazy na fotografování do fotoateliéru, vouchery na focení do přírody nebo i třeba na focení svatby. Vše je volné, tedy můžeme se domluvit na konkrétní obsah poukázky nebo třeba i jen na danou částku a ty, pro které dárek budete mít si již vyberou podle svého.

Dárkové poukázky jsou vytištěné na moc pěkném perleťovém papíru a věnovací list připravíme dle vašich přání i na počkání. Pokud to ke mně máte daleko, mohu vám poukaz zaslat i digitálně a budete ho mít okamžitě, platba pak může proběhnout platební kartou online nebo bankovním převodem.

Vouchery na fotografování v ateliéru

Fotoateliér je v Českém Krumlově na náměstí. Fotografuji jak rodinné portréty tak třeba i business portréty pro pořádnou obchodní prezentaci. V nabídce jsou balíčky podle doby fotografování. Více najdete buď zde na stránkách v ateliéru nebo přímo na stránce fotostudia www.kasalfoto.cz.

Vouchery na fotografování v přírodě, v exteriérech – Český Krumlov, Lipno, České Budějovice

Za fotografováním také hodně jezdím do přírody, do parků po jižních Čechách nebo třeba i do měst, Krumlovské uličky jsou teď tak fotogenické. Můžeme spolu fotit kdekoliv mimo studio, užít si procházku a při tom nafotíme pěkné portréty. Předem domluvíme lokaci a termín, který si samozřejmě podle počasí upřesňujeme. Více v nabídce focení v exteriérech na stránce s portréty.

Dárkový poukaz na fotografování svatby

Pokud vaši blízcí plánují svatbu, můžete jim dát poukaz jak na focení celé svatby nebo i peněžní příspěvek a svatebčané si se mnou již dále domluví co a jak by rádi fotografovali. Fotografuji jak celé svatby, tak i jejich části. Ke svatbám zajišťuji zábavu s fotokoutkem, Instaxem na okamžité fotky a samozřejmostí je i tisk fotografií nebo krásných svatebních fotoknih. Více o svatebním fotografování najdete na stránkách zde.

A jak dárkový poukaz k fotografovi získat?

Nejlépe je, když se mi předem ozvete, dopředu již domluvíme jak poukaz vystavíme a já ho připravím. Nebo se můžete rovnou zastavit u mne ve studiu, kde jsem téměř každý pracovní den dle otevírací doby.

Tomáš Kasal

KASALFOTO, náměstí Svornosti 2, Český Krumlov
tom@tomaskasal.cz
+420 730 509 608
+420 380 712 851

A na závěr jen doporučím neodkládat výběr na poslední chvíli, zásoby tištěných poukazů se tenčí.

2 Replies to “Dárkové poukázky k fotografovi – fotoateliér, focení v přírodě, svatby”

  1. Dobrý den zajímal by mě cena fota na porcelán, chtěli bychom to na hrubku rodičů buď dvě samostatné fotografie nebo ty fotografie sloučit do jednoho porcelánového obrázku Děkuji.
    Vít Boudník

    1. Dobrý den, děkuji za poptávku. Ozvu se vám na váš e-mail. Důležitý je typ porcelánu a množství práce na fotografii, pokud by byla například nějak znehodnocena.
      S pozdravem, Tomáš Kasal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *