Dárkové poukázky k fotografovi – fotoateliér, focení v přírodě, svatby

dárkové poukazy k fotografovi

Jestli stále ještě přemýšlíte co komu darovat k Vánocům a nebo jen tak, tak mám u sebe ve studiu připravené pěkné dárkové poukazy na fotografování do fotoateliéru, vouchery na focení do přírody nebo i třeba na focení svatby. Vše je volné, tedy můžeme se domluvit na konkrétní obsah poukázky nebo třeba i jen na danou částku a ty, pro které dárek budete mít si již vyberou podle svého.

Dárkové poukázky jsou vytištěné na moc pěkném perleťovém papíru a věnovací list připravíme dle vašich přání i na počkání. Pokud to ke mně máte daleko, mohu vám poukaz zaslat i digitálně a budete ho mít okamžitě, platba pak může proběhnout platební kartou online nebo bankovním převodem.

Vouchery na fotografování v ateliéru

Fotoateliér je v Českém Krumlově na náměstí. Fotografuji jak rodinné portréty tak třeba i business portréty pro pořádnou obchodní prezentaci. V nabídce jsou balíčky podle doby fotografování. Více najdete buď zde na stránkách v ateliéru nebo přímo na stránce fotostudia www.kasalfoto.cz.

Vouchery na fotografování v přírodě, v exteriérech – Český Krumlov, Lipno, České Budějovice

Za fotografováním také hodně jezdím do přírody, do parků po jižních Čechách nebo třeba i do měst, Krumlovské uličky jsou teď tak fotogenické. Můžeme spolu fotit kdekoliv mimo studio, užít si procházku a při tom nafotíme pěkné portréty. Předem domluvíme lokaci a termín, který si samozřejmě podle počasí upřesňujeme. Více v nabídce focení v exteriérech na stránce s portréty.

Dárkový poukaz na fotografování svatby

Pokud vaši blízcí plánují svatbu, můžete jim dát poukaz jak na focení celé svatby nebo i peněžní příspěvek a svatebčané si se mnou již dále domluví co a jak by rádi fotografovali. Fotografuji jak celé svatby, tak i jejich části. Ke svatbám zajišťuji zábavu s fotokoutkem, Instaxem na okamžité fotky a samozřejmostí je i tisk fotografií nebo krásných svatebních fotoknih. Více o svatebním fotografování najdete na stránkách zde.

A jak dárkový poukaz k fotografovi získat?

Nejlépe je, když se mi předem ozvete, dopředu již domluvíme jak poukaz vystavíme a já ho připravím. Nebo se můžete rovnou zastavit u mne ve studiu, kde jsem téměř každý pracovní den dle otevírací doby.

Tomáš Kasal

KASALFOTO, náměstí Svornosti 2, Český Krumlov
tom@tomaskasal.cz
+420 730 509 608
+420 380 712 851

A na závěr jen doporučím neodkládat výběr na poslední chvíli, zásoby tištěných poukazů se tenčí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.